nauka
Przez nasz projekt studiujepracuje.pl efektywnie łączymy naukę i pracę

Studenci i uczniowie zaoczni chętnie podejmują pracę, w przyszłości będą fundamentem Twojego biznesu, dlatego warto w nich inwestować.

praca
 
Czy wiesz, że coraz więcej pracodawców decyduje się na zatrudnienie studentów?

Studenci zaoczni chętnie podejmują pracę w handlu, hotelach, gastronomii, przy lekkiej produkcji i na magazynach. Są zorganizowani i sukcesywnie dążą do celów, które sobie wyznaczają, przez co od lat są wartościowymi pracownikami.

Zacznijmy współpracę, aby zbudować wspólnie coś wielkiego!

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania
01

To pierwszy i najważniejszy krok, który pomoże stworzyć nam realną i merytoryczną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Rozpoczynamy rekrutację
02

Po określeniu potrzeb i warunków naszej współpracy rozpoczynamy rekrutację. Przeprowadzamy selekcję kandydatów, weryfikujemy dokumenty, umiejętności i kwalifikacje pozostając z Tobą w ciągłym kontakcie. Przedstawiamy wybrane osoby tak, abyś mógł dokonać ostatecznej selekcji.
 

 
Organizujemy pobyt w Polsce
03

Po pozytywnej weryfikacji kandydatów następuje najważniejszy etap - zorganizowanie przyjazdu i przygotowanie ich do wykonywania pracy. Nie musisz się niczym martwić, zorganizujemy wszystkie formalności w związku z ich legalnym pobytem, zezwoleniem na pracę w Polsce, ich przyjazd oraz zakwaterowanie.

Koordynujemy
04

Nad należytą obsługą kontraktu czuwać będzie indywidualny Koordynator Kontraktu oraz Kierownik ds. Rozwoju Rynku. Do ich zadań należeć będzie wdrożenie, kontrola, rozliczenia, pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów naszych pracowników oraz monitoring zezwoleń za pomocą nowoczesnego systemu CRM, w celu zabezpieczenia ciągłości i stabilności zatrudnienia.

Szukasz pracowników? Nie masz czasu?
Zostaw numer.

Numer telefonu zostanie wykorzystany do pierwszego kontaktu. Nie archiwizujemy numerów podanych w formularzu i nie przekazujemy go innym podmiotom.

Szukasz pracy?
Шукаєте роботу?

Zacznijmy współpracę już teraz

Wypełnij krótki formularz i określ swoje potrzeby, a my wkrótce skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń teraz:

22 300 80 10