Codziennie tworzymy
unikalne i rozpoznawalne projekty

studia i praca w polsce

studiujepracuje.pl

jedyny taki projekt w Polsce

Projekt skierowany do młodzieży, która chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę na renomowanych i uznanych polskich uczelniach lub szkołach policealnych w Polsce w trybie zaocznym i podjąć pracę w Polsce.

Nie wszyscy młodzi ludzie, którzy chcą się uczyć mogą liczyć na wsparcie rodziców, którzy pokryją koszty ich nauki. Prace dorywcze w gastronomii, prace sezonowe czy praca na wakacjach nie wystarczają na pokrycie pełnych kosztów studiów stacjonarnych - dziennych.

Przejdź na stronę projektu

studiujepracuje.pl

ponad pół miliona użytkowników rocznie

Od kilku lat z sukcesem rozwijamy własny portal www.tvojarabota.pl dla cudzoziemców z ofertami pracy, informacjami o życiu w Polsce oraz najważniejszymi wiadomościami. Rocznie nasz portal odwiedza ponad pół miliona osób zainteresowanych pracą w Polsce. Nasza marka jest jedną z najbardziej rozpoznawanych za wschodnią granicą. Pozytywny wizerunek sprawia, że cudzoziemcy chętnie podejmują u nas pracę.

Przejdź na stronę projektu
agencja zatrudnienia oferty pracy

Zacznijmy współpracę, aby zbudować wspólnie coś wielkiego!

Szukasz pracowników? Nie masz czasu?
Zostaw numer.

Numer telefonu zostanie wykorzystany do pierwszego kontaktu. Nie archiwizujemy numerów podanych w formularzu i nie przekazujemy go innym podmiotom.

Szukasz pracy?
Шукаєте роботу?

Zacznijmy współpracę już teraz

Wypełnij krótki formularz i określ swoje potrzeby, a my wkrótce skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń teraz:

22 300 80 10